Запис семінару та запрошення на конференцію

 Шановні колеги!

Вітаємо Вас із завершенням навчального року! Бажаємо Вам, щоб період відпочинку був сповнений можливостями відновлення внутрішніх ресурсів, цікавими ідеями та приємними спогадами.

У свою чергу, підбиваючи підсумки цього медіаосвітнього року, ми ділимося з Вами такою інформацією:

1.     Запис семінару-практикуму « Результати діагностичної частини діагностично-розвивального проєкту «Медіакультура в умовах пандемії».

2.       Анонс ІV Всеукраїнської наукової інтернет-конференції з міжнародною участю «МЕДІАТВОРЧІСТЬ В СУЧАСНИХ РЕАЛІЯХ: ПРОСТИСТОЯННЯ МЕДІАТРАВМІ» (2021)

 

1.     Семінар-практикум «Результати діагностичної частини діагностично-розвивального проєкту 

«Медіакультура в умовах пандемії»

Семінар-практикум відбувся 18 травня 2021 р. та був присвячений презентації результатів діагностичної частини, діагностично-розвивального проєкту «Медіакультура в умовах пандемії» (Частина І).

Запис семінару можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=zYT9d1gvbQI

Семінар складається з двох частин:

1.     Перша частина присвячена демонстрації, як дивитися  результати опитування по області, закладу та по Україні у цілому (серед учасників опитування) у форматі динамічного бюлетеня.

Ця частина буде корисною для педагогів закладів, які організовували опитування та хочуть подивитися результати по своєму закладу. А також для педагогів закладів, які планують взяти участь у опитуванні у подальшому, і хочуть зорієнтуватися, як цей процес виглядає.

Для того, щоб сформувати дані по своєму закладу, Вам потрібно буде слідувати інструкції, що проговорюється у відео та перейти за посиланням: http://www.questionary.profprestige.org.ua/bulletin.html?fbclid=IwAR0GuOLvCsfvHWikCxQDrHBaji8aauS14bJOL2c72lGHGOpSce0WJ2VW0_o

2.     Під час другої частини семінару співробітники лабораторії презентували заходи розвивального блоку, які було сформованого на основі результатів опитування. Заходи розвивального блоку буде проведено в рамках інноваційної інтернет-конференції "Розвиток медіаосвіти та медіапсихології в Україні" з вересня по листопад 2021р. Для реєстрації на заходи буде сформовано гугл-форму, яку буде надіслано додатково.

Ця частина буде цікавою, як для педагогів закладів-учасників опитування, так і для тих закладів, які участі в опитуванні не брали, але бажають скористатися змогою і отримати додаткові інструменти для роботи з учнями та педагогами.

  

2.     ІV Всеукраїнська наукова інтернет-конференція з міжнародною участю 

«МЕДІАТВОРЧІСТЬ В СУЧАСНИХ РЕАЛІЯХ: ПРОСТИСТОЯННЯ МЕДІАТРАВМІ» (2021)

 

Запрошуємо взяти участь у ІV-тій Всеукраїнський науковій інтернет-конференції з міжнародною участю «МЕДІАТВОРЧІСТЬ В СУЧАСНИХ РЕАЛІЯХ: ПРОСТИСТОЯННЯ МЕДІАТРАВМІ» (2021), організованою лабораторією психології масової комунікації та медіаосвіти  Інституту соціальної та політичної психології НАПН України у форматі ZOOM-зустрічі.

Мета конференції — об’єднання зусиль вчених та практиків для розробки рекомендацій науковій спільноті та системі освіти щодо осмислення нових реалій, розв’язання найгостріших проблем, створення психологічних засобів профілактики та захисту від деструктивних медіавпливів засобами медіатворчості. Обмін досвідом між фахівцями різних сфер сприятиме розвитку медіаосвітнього руху.

 

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• Медіаосвіта та дитяча медіатворчість.

• Здоров’язберігаючий потенціал медіаосвіти.

• Психологічні феномени і медіапрактики в умовах пандемії COVID-19.

• Дистанційна освіта: медіатравма чи медіатворчість?

• Діагностика медіаграмотності та методи оцінки ефективності медіаосвіти.

• Психологічні проблеми інформаційної безпеки.

• Судово-психологічна експертиза негативного впливу медіа.

• Кіберпсихологія та технологічні інновації.

• Психологічна допомога та медіаресурси.

 

Більш детальну інформацію можна знайти в інформаційному листі (доданий файл).

 

Якщо ви маєте цікавий досів в одному із зазначених напрямків конференції і хочете ним поділитися з колегами, тобто стати СПІКЕРОМ конференції, то зв’яжіться, будь ласка, з керівником оргкомітету – Чаплінською Юлією Сергіївною – для обговорення деталей співпраці. Це можна зробити через соціальну мережу Facebook – https://www.facebook.com/artemis9977/

 

 

Слідкуйте за інформацією на наших ресурсах:

Сайт лабораторії: http://mediaosvita.org.ua/uk/

Офіційна сторінка лабораторії: https://www.facebook.com/medialabIISPP

Група медіапсихологів та медіапедагогів: https://www.facebook.com/groups/MediapsyMediaeduc

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Запрошуємо на онлайн виставку «Інфомедійна грамотність учасників освітнього процесу»

Новини з перших рук: повідомляє лабораторія психології масової комунікації та медіаосвіти ІСПП НАПН України

Кременчуцький ліцей № 25 «Гуманітарний колегіум» запрошує зустрітися на Всеукраїнській соціальній платформі